palma i llargues



El joc a ratlles, o simplement llargues, és una modalitat de pilota valenciana a l'aire jugada en el carrer i on es permet només un bot. Es disputa entre equips de tres, quatre o cinc pilotaris. Per a aconseguir un tanto cal assolir que la pilota bote més allà d'una línia coneguda com de la falta (situada entorn de cinquanta o seixanta metres de la del traure) o que supere una línia posterior coneguda com del quinze situada a una distància aproximada de 80 metres.
Esta modalitat no compta amb jugadors professionals i és molt practicada en les comarques centrals i les del sud , sobretot a la Marina Alta, la Marina Baixa, l'Alacantí, l'Alcoià i el Comtat.








Delegat esportiu de Palma, Llargues i Perxa:
José Miguel Santacreu Cortés


__________________________________________________________________

LLIGA PROVINCIAL DE PILOTA VALENCIANA
TROFEU DIPUTACIÓ D'ALACANT 2021
XXXVII LLIGA A LLARGUES
XXIX LLIGA A PALMA
__________________________________________________________________

LLARGUES TERCERA

JORNADA

EQUIP LOCAL

EQUIP VISITANT

RESULTAT

1a/ 10 abril

XALO

SANT VICENT

3 - 10

2a/ 17 abril

SANT VICENT

DESCANSA

 -

3a/ 24 abril

ORBA

SANT VICENT

10 - 3 

4a/ 1 maig

SANT VICENT

SELLA

10 - 5 

5a/ 8 maig

SANT VICENT

V. LAGUAR

10 - 5 

6a/ 15 maig

LA VILA JOIOSA

SANT VICENT

4 - 10 

7a/ 22 maig

SANT VICENT

ONDARA

 2 - 10

8a/ 29 maig

SANT VICENT 

XALO

 10 - 0

9a/ 5 juny

DESCANSA

SANT VICENT

 -

10a/ 12 juny

SANT VICENT

ORBA

7 - 10 

11a/ 19 juny

SELLA

SANT VICENT

 5 - 10

12a/ 26 juny

V. LAGUAR

SANT VICENT

 10 - 6

13a/ 3 juliol

SANT VICENT

LA VILA JOIOSA

10 - 0 

14a/ 10 juliol

ONDARA

SANT VICENT

 10 - 8

 

CLASSIFICACIÓ:

Grup Únic

 

EQUIPS

PJ

PG

JF

JC

Pts

Orba

 12

11 

119 

40 

33 

Ondara

 12

98 

74 

25 

Sant Vicent

 12

96 

72 

23 

Vall de Laguar

 12

96 

65 

22 

Sella

 12

55 

94 

11 

Xalò

 12

 3

 50

 104

La Vila Joiosa

 12

 1

45 

 110


Donar l'enhorabona a Sant Vicent que ha passat a semifinals 
Sant Vicent 10 - 7 Ondara
Ondara 10 - 7 Sant Vicent
(Desempat 3 - 0 per a Ondara)


PALMA TERCERA

JORNADA

EQUIP LOCAL

EQUIP VISITANT

RESULTAT

1a/ 10 abril

SANT VICENT

MUTXAMEL

10 - 0

2a/ 17 abril

XIXONA

SANT VICENT

6 - 10 

3a/ 24 abril

SANT VICENT

CREVILLENT A

10 - 4

4a/ 1 maig

CREVILLENT B

SANT VICENT

1 - 10 

5a/ 8 maig

EL CAMPELLO

SANT VICENT

10 -

6a/ 15 maig

SANT VICENT

COCENTAINA

 10 - 5

7a/ 22 maig

SANT VICENT

DESCANSA

8a/ 29 maig

MUTXAMEL

SANT VICENT

3 - 10 

9a/ 5 juny

SANT VICENT

XIXONA

10 - 0 

10a/ 12 juny

CREVILLENT A

SANT VICENT

 8 -10

11a/ 19 juny

SANT VICENT

CREVILLENT B

10 - 1 

12a/ 26 juny

SANT VICENT

EL CAMPELLO

10 - 2

13a/ 3 juliol

COCENTAINA

SANT VICENT

1 - 10 

14a/ 10 juliol

DESCANSA

SANT VICENT


CLASSIFICACIÓ:

Grup Únic

 

EQUIPS

PJ

PG

JF

JC

Pts

Sant Vicent

 12

 11

 117

 41

 34

El Campello

 12

 9

 100

 72

 25

Crevillent A

 12

 7

 97

 69

 22

Cocentaina

 12

 7

 95

 80

 20

Xixona

 11

 5

 78

 74

 16

Crevillent B

 12

 2

 44

 108

 6

Mutxamel

 11

 0

 23

 110

 0



__________________________________________________________________

LLIGA PROVINCIAL DE PILOTA VALENCIANA
TROFEU DIPUTACIÓ D'ALACANT 2020
XXXVI LLIGA A LLARGUES
XXVIII LLIGA A PALMA
__________________________________________________________________


LLARGUES SEGONA

JORNADA

EQUIP LOCAL

EQUIP VISITANT

RESULTAT

1a/ 4 juliol

PARCENT

SANT VICENT

10 - 0

2a/ 11 juliol

SANT VICENT

AGOST A

9 - 10

3a/ 18 juliol

LA VILA JOIOSA

SANT VICENT

10 - 9

4a/ 25 juliol

SANT VICENT

AGOST B

10 - 9

5a/ 1 agost

EL CAMPELLO

SANT VICENT

9 - 10



CLASSIFICACIÓ:

Grup Únic

EQUIPS

PJ

PG

JF

JC

PTS

Parcent

5

5

50

9

15

La Vila Joiosa

5

4

44

35

10

Agost B

5

2

42

32

8

Sant Vicent

5

2

38

48

6

Agost A

5

2

28

40

5

El Campello

5

0

12

50

1



Donar l'enhorabona a Sant Vicent que ha passat a semifinals 
Parcent 10 - 6 Sant Vicent

__________________________________________________________________

LLIGA PROVINCIAL DE PILOTA VALENCIANA
TROFEU DIPUTACIÓ D'ALACANT 2019
XXXV LLIGA A LLARGUES
XXVII LLIGA A PALMA
__________________________________________________________________



LLARGUES PRIMERA

JORNADA

EQUIP LOCAL

EQUIP VISITANT

RESULTAT

1a/ 16 febrer

BENIDORM

SANT VICENT

10 -1

2a/ 23 febrer

SANT VICENT

MUTXAMEL

10 - 5

3a/ 2 març

SELLA

SANT VICENT

10 - 3

4a/ 9 març

SANT VICENT

EL CAMPELLO

- 10

5a/ 16 març

SANT VICENT

MURLA

- 10

6a/ 23 març

XIXONA

SANT VICENT

10 -2

7a/ 30 març

SANT VICENT

PARCENT

2 - 10

8a/ 6 abril

SANT VICENT

BENIDORM

6 - 10

9a/ 13 abril

MUTXAMEL

SANT VICENT

10 -7

10a/ 4 maig

SANT VICENT

SELLA

4 - 10

11a/ 11 maig

EL CAMPELLO

SANT VICENT

3 -10

12a/ 18 maig

MURLA

SANT VICENT

10 -0

13a/ 25 maig

SANT VICENT

XIXONA

10 - 9

14a/ 1 juny

PARCENT

SANT VICENT

10 -1



CLASSIFICACIÓ:

Grup A

  
Equip
PJ
PG
JF
JC
Pts
1
CPV Parcent
13
12
121
39
36
2
CPV Benidorm
14
10
113
82
28
3
CPV Murla
14
8
113
89
25
4
CPV Sella
14
7
112
92
25
5
CPV Xixona
13
6
93
100
19
6
CPV Mutxamel
14
6
93
124
14
7
CPV Sant Vicent
14
3
66
127
9
8
CPV El Campello
14
3
65
123
9




LLARGUES TERCERA

JORNADA

EQUIP LOCAL

EQUIP VISITANT

RESULTAT

1a/ 16 febrer

LAGUAR

SANT VICENT

10 - 3

2a/ 23 febrer

SANT VICENT

MURLA

8 - 10

3a/ 2 març

ORBA B

SANT VICENT

10 - 6

4a/ 9 març

SANT VICENT

AGOST

10 - 8

5a/ 16 març

SANT VICENT

DESCANSA

-

6a/ 23 març

POBLE NOU

SANT VICENT

10 -5

7a/ 30 març

SANT VICENT

ORBA A

10 - 5

8a/ 6 abril

SANT VICENT

LAGUAR

10 - 7

9a/ 13 abril

MURLA

SANT VICENT

10 - 4

10a/ 4 maig

SANT VICENT

ORBA B

0 - 10

11a/ 11 maig

AGOST

SANT VICENT

10 - 0

12a/ 18 maig

DESCANSA

SANT VICENT

-

13a/ 25 maig

SANT VICENT

POBLE NOU

10 - 6

14a/ 1 juny

ORBA A

SANT VICENT

10 - 3



CLASSIFICACIÓ:

Grup A 



EQUIP

PJ

PG

JF

JC

1

CPV Agost

12

9

111

65

28

2

CPV Murla

13

10

114

91

25

3

CPV Orba A

13

7

109

94

24

4

CPV Laguar

12

6

94

96

18

5

CPV Poble Nou

12

4

94

102

14

6

CPV Orba B

12

3

71

104

10

7

CPV Sant Vicent

12

4

69

110

10


__________________________________________________________________

LLIGA PROVINCIAL DE PILOTA VALENCIANA
TROFEU DIPUTACIÓ D'ALACANT 2018
XXXIV LLIGA A LLARGUES
XXVI LLIGA A PALMA
__________________________________________________________________

LLARGUES SEGONA GRUP B

JORNADAEQUIP LOCALEQUIP VISITANTRESULTAT
1a/ 25 febrer
SANT VICENT
XALO
10 - 3
2a/ 4 març
CASTELLS
SANT VICENT
4 - 10
3a/ 11 març
SANT VICENT
DESCANSA
X
4a/ 25 març
PARCENT
SANT VICENT
5 - 10
5a/ 14 abril
SANT VICENT
LLIBER
10 - 5
6a/ 22 abril
XALO
SANT VICENT
1 - 10
7a/2 abril
SANT VICENT
CASTELLS
10 - 0
8a/ 6 maig
DESCANSA
SANT VICENT
X
9a/ 13 maig
SANT VICENT
PARCENT
10 - 7
10a/ 20 maig              LLIBER           SANT VICENT       10 - 6


CLASSIFICACIÓ:

Grup B - Provisional




EQUIPS
PJ
PG
JF
JC
PTS
Sant Vicent
8
7
76
35
20
Parcent
8
5
68
50
15
Castells
8
4
58
54
13
Lliber
8
3
53
75
9
Xaló8125663

Donar l'enhorabona a Sant Vicent que ha passat a quarts de final
Sant Vicent 10 - 0 Nàquera
Nàquera 3 - 10 Sant Vicent


Donar l'enhorabona a Sant Vicent que ha passat a semifinals 
Sant Vicent 10 - 7 Benimagrell
Benimagrell 4 - 10 Sant Vicent



Donar l'enhorabona a Sant Vicent que ha quedat campió de la segona categoria de llargues a Poble Nou
Sant Vicent 10 - 9 Mutxamel





PALMA SEGONA GRUP B

JORNADAEQUIP LOCALEQUIP VISITANTRESULTAT
1a/ 25 febrer
BENIMAGRELL
SANT VICENT
10 - 4
2a/ 4 març
SANT VICENT
BENIMANTELL
10 - 0
3a/ 11 març
TIBI
SANT VICENT
6 - 10
4a/ 25 març
CALP
SANT VICENT
10 - 9
5a/ 14 abril
SANT VICENT
FONDÓ DE LES NEUS
10 - 3
6a/ 22 abril
SANT VICENT
BENIMAGRELL
10 - 9
7a/2 abril
BENIMANTELL
SANT VICENT
10 - 5
8a/ 6 maig
SANT VICENT
TIBI
  5 - 10
9a/ 13 maig
SANT VICENT
CALP
10 - 0
10a/ 20 maigFONDÓ DE LES NEUS           SANT VICENT       3 - 10

CLASSIFICACIÓ:

Grup B - Provisional




EQUIPS
PJ
PG
JF
JC
PTS
Benimagrell
10
8
95
66
21
Sant Vicent
10
6
83
61
18
Calp
10
5
84
74
18
Tibi
10
5
79
75
15
Benimantell
10
5
75
77
15
Fondó de les Neus10131943

Donar l'enhorabona a Sant Vicent que ha passat a quarts de final
Poble Nou 8 - 10 Sant Vicent
Sant Vicent 10 - 2 Poble Nou


Donar l'enhorabona a Sant Vicent que ha passat a semifinals caent per
Tibi 10 - 7 Sant Vicent
Sant Vicent 3 - 10 Tibi

__________________________________________________________________

LLIGA PROVINCIAL DE PILOTA VALENCIANA
TROFEU DIPUTACIÓ D'ALACANT 2017
XXXIII LLIGA A LLARGUES
XXV LLIGA A PALMA
__________________________________________________________________



PALMA TERCERA GRUP ÚNIC

JORNADAEQUIP LOCALEQUIP VISITANTRESULTAT
1a/19 febrer
SANT VICENT
DESCANSA
X
2a/26 febrer
SANT VICENT
POLOP
10 - 1
3a/5 març
RELLEU
SANT VICENT
5 - 10
4a/12 març
SANT VICENT
MUTXAMEL
10 - 1
5a/19 març
SANT VICENT
SELLA
10 - 2
6a/26 març
AGOST
SANT VICENT
3 - 10
7a/2 abril
SANT VICENT
POBLE NOU
10 - 2
8a/9 abril
SANT VICENT
DESCANSA
X
9a/30 abril
POLOP
SANT VICENT
1 - 10
10a/7 maig
SANT VICENT
RELLEU
10 - 5
11a/14 maig
MUTXAMEL
SANT VICENT
1 - 10
12a/21 maig
SELLA
SANT VICENT
6 - 10
13a/28 maig
SANT VICENT
AGOST
10 - 5
14a/4 juny
POBLE NOU
SANT VICENT
7 - 10


CLASSIFICACIÓ:

Grup A - Provisional




EQUIPS
PJ
PG
JF
JC
PTS
Sant Vicent
12
12
120
39
35
Agost
12
9
105
58
26
Sella
12
6
96
73
20
Poble Nou
12
7
83
86
19
Polop
12
5
73
95
14
Relleu
12
3
69
97
11
Mutxamel
12
0
22
120
1

Donar l'enhorabona a Sant Vicent que ha passat a semifinals 
Poble Nou 8 - 10 Sant Vicent
Sant Vicent 10 - 1 Poble Nou


Donar l'enhorabona a Sant Vicent que ha quedat campió de la tercera categoria de palma a Pedredguer
Sant Vicent 10 - 6 Agost



__________________________________________________________________



LLIGA PROVINCIAL DE PILOTA VALENCIANA

TROFEU DIPUTACIÓ D'ALACANT 2016

XXXII LLIGA A LLARGUES

XXIV LLIGA A PALMA

__________________________________________________________________


PALMA SEGONA GRUP A


JORNADAEQUIP LOCALEQUIP VISITANTRESULTAT
1a/14 febrer
SANT VICENT
BENIMANTELL
10-2
2a/21 febrer
BENIMAGRELL
SANT VICENT
10-0
3a/28 febrer
SANT VICENT
TIBI
3-10
4a/6 març
SELLA
SANT VICENT
10-1
5a/13 març
SANT VICENT
LA NUCIA
9-10
6a/3 abril
FINESTRAT
SANT VICENT
10-4
7a/10 abril
SANT VICENT
BENASAU
3-10
8a/24 abril
BENIMANTELL
SANT VICENT
2-10
9a/1 maig
SANT VICENT
BENIMAGRELL
0-10
10a/8 maig
TIBI
SANT VICENT
5-10
11a/15 maig
SANT VICENT
SELLA
10-6
12a/22 maig
LA NUCIA
SANT VICENT
10-6
13a/29 maig
SANT VICENT
FINESTRAT
4-10
14a/5 juny
BENASAU
SANT VICENT
10-0


CLASSIFICACIÓ:


Grup A - Provisional


EquipPJPGJFJCPts
1Benimagrell14121395439
2Sella 14101306731
3Finestrat14912410725
4Benasau1471039321
5La Nucia1457912515
6Tibi A1448511713
7Sant Vicent1447011513
8Benimantell1457312513




PALMA TERCERA GRUP ÚNIC

JORNADAEQUIP LOCALEQUIP VISITANTRESULTAT
1a/14 febrer
SANT VICENT
BENIFALLIM
7-10
2a/21 febrer
SANT VICENT
CREVILLENT
7-10
3a/28 febrer
CASTELLS
SANT VICENT
10-6
4a/6 març
SANT VICENT
POBLE NOU 
6-10
5a/13 març
MUTXAMEL
SANT VICENT
2-10
6a/3 abril
SANT VICENT
FINESTRAT
5-10
7a/10 abril
RELLEU
SANT VICENT
10-5
8a/24 abril
BENIFALLIM
SANT VICENT
10-6
9a/1 maig
CREVILLENT
SANT VICENT
10-9
10a/8 maig
SANT VICENT
CASTELLS
5-10
11a/15 maig
POBLE NOU
SANT VICENT
6-10
12a/22 maig
SANT VICENT
MUTXAMEL
10-1
13a/29 maig
FINESTRAT
SANT VICENT
10-9
14a/5 juny
SANT VICENT
RELLEU
10-5


CLASSIFICACIÓ:


Grup A - Provisional


EquipPJPGJFJCPts
1Castells15111307633
2Benifallim14111348133
3Finestrat15111268730
4Relleu14610410221
5Poble Nou1479010120
6Crevillent1479510518
7Sant Vicent14410511416
8Mutxamel140221400

__________________________________________________________________

LLIGA PROVINCIAL DE PILOTA VALENCIANA
TROFEU DIPUTACIÓ D'ALACANT 2015
XXXI LLIGA A LLARGUES
XXIII LLIGA A PALMA
__________________________________________________________________


Sant Vicent A 2015
Fernando, Carlos, Jorge, Santacreu i Paco

PALMA SEGONA GRUP B

JORNADA
EQUIP LOC.
EQUIP VIS.
RESULTAT
1a/14 febrer
BENIDORMSANT VICENT A10-3
2a/22 febrer
descansadescansa---
3a/1 març
COCENTAINASANT VICENT A3-10
4a/8 marçSANT VICENT ASELLA B10-5
5a/15 marçLA MURADASANT VICENT A0-10
6a/22 marçdescansadescansa---
7a/29 marçSANT VICENT ABENIMAGRELL5-10
8a/12 abrilSANT VICENT ABENIDORM10-2
9a/19 abrildescansadescansa---
10a/26 abrilSANT VICENT ACOCENTAINA10-7
11a/3 maigSELLA BSANT VICENT A8-10
12a/10 maigSANT VICENT ALA MURADA10-0
13a/17 maigdescansadescansa---
14a/31 maigBENIMAGRELLSANT VICENT A10-5

El Sant Vicent A és va clasificar com a segon i va entrar en quarts de final caent en: 
Sant Vicent  3 - 10  Calp 
 Calp 10 - 0 Sant Vicent  

CLASSIFICACIÓ:

Grup B - Provisional

EquipPJPGJFJCPts
1Benimagrell108945625
2Sant vicent A107835519
3Benidorm107744218
4Sella B104698311
5Cocentaina103588111
6La Murada10126904

PALMA SEGONA GRUP C



JORNADA
EQUIP LOC.
EQUIP VIS.
RESULTAT
1a/15 febrer
SANT VICENT BFINESTRAT2-10
2a/22 febrer
BENIDOLEIGSANT VICENT B10-5
3a/1 març
SANT VICENT BCALP8-10
4a/8 marçdescansadescansa---
5a/15 marçSANT VICENT BSELLA A2-10
6a/22 marçPOBLE NOUSANT VICENT B10-3
7a/29 marçSANT VICENT BLLIBER4-10
8a/12 abrilFINESTRATSANT VICENT B10-2
9a/19 abrilSANT VICENT BBENIDOLEIG10-3
10a/26 abrilCALPSANT VICENT B10-0
11a/3 maigdescansadescansa---
12a/10 maigSELLA ASANT VICENT B10-3
13a/17 maigSANT VICENT BPOBLE NOU10-2
14a/31 maigLLIBERSANT VICENT B10-0


CLASSIFICACIÓ:

Grup C - Provisional

EquipPJPGJFJCPts
1Calp12101105928
2Finestrat128996125
3Sella A1291006924
4Llíber127976923
5Poble Nou124719013
6Sant Vicent B122491057
7Benidoleig122391126
__________________________________________________________________

LLIGA PROVINCIAL DE PILOTA VALENCIANA
TROFEU DIPUTACIÓ D'ALACANT 2014
XXX LLIGA A LLARGUES
XXII LLIGA A PALMA
__________________________________________________________________

Sant Vicent A 2014
Paco, Fernando, Santacreu, Carlos i Jorge
PALMA SEGONA GRUP D 

JORNADA
EQUIP LOC.
EQUIP VIS.
RESULTAT
1a/16 febrer
SANT VICENT A
SELLA C
10 - 5
2a/23 febrer
descansa
descansa
---
3a/2 març
SANT VICENT A
CREVILLENT
10 - 9
4a/9 març
AGOST
SANT VICENT A
10 - 1
5a/16 març
TIBI A
SANT VICENT A
10 - 3
6a/23 març
SANT VICENT A
MURO
10 - 8
7a/6 abril
XIXONA
SANT VICENT A
1 - 10
8a/13 abril
SELLA C
SANT VICENT A
1 - 10
9a/27 abril
descansa
descansa
---
10a/4 maig
CREVILLENT
SANT VICENT A
8 - 10
11a/11 maig
SANT VICENT A
AGOST
5 - 10
12a/18 maig
SANT VICENT A
TIBI A
3 - 10
13a/1 juny
MURO
SANT VICENT A
6 - 10
14a/8 juny
SANT VICENT A
XIXONA
 10 - 2

CLASSIFICACIÓ:

Grup D 

EquipPJPGJFJCPts
1Tibi A12121203535
2Agost1291065128
3Sant Vicent A128928021
4Muro126876819
5Sella C124609312
6Crevillent123719411
7Xixona12051200

Sant Vicent B 2014
Soriano, Javi, Pau, Adri i Bicheng
PALMA SEGONA GRUP B 


JORNADA
EQUIP LOC.
EQUIP VIS.
RESULTAT
1a/15 febrer
BENIMAGRELL
SANT VICENT B
10 - 1
2a/23 febrer 
SANT VICENT B
RELLEU
10 - 8
3a/2 març
BENIDORM
SANT VICENT B
10 - 2
4a/9 març
SANT VICENT B
ALTEA A
1 - 10
5a/16 març
SANT VICENT B
CALP B
10 - 7
6a/23 març
SELLA B
SANT VICENT B
10 - 2
7a/6 abril
SANT VICENT B
TIBI C
10 - 3
8a/13 abril
SANT VICENT B
BENIMAGRELL
3 - 10
9a/27 abril
RELLEU
SANT VICENT B
3 - 10
10a/4 maig
SANT VICENT B
BENIDORM
1 - 10
11a/11 maig
ALTEA A
SANT VICENT B
10 - 4
12a/18 maig
CALP B
SANT VICENT B
0 - 10
13a/1 juny
SANT VICENT B
SELLA B
5 - 10
14a/8 juny
TIBI C
SANT VICENT B
9 - 10

CLASSIFICACIÓ:

Grup B

EquipPJPGJFJCPts
1Benidorm14131323537
2Benimagrell14121285435
3Sella B14101227830
4Altea A147908622
5Sant Vicent B1467911015
6Calp B1458612714
7Relleu14254131
8Tibi C142501207
__________________________________________________________________

LLIGA PROVINCIAL DE PILOTA VALENCIANA
TROFEU DIPUTACIÓ D'ALACANT 2013
XXIX LLIGA A LLARGUES
XXI LLIGA A PALMA
__________________________________________________________________
Equip de Palma 2013
Soriano, Santacreu, Carlos, Òskar, Jorge i Gascón.

PALMA TERCERA B


JORNADA
EQUIP LOC.
EQUIP VIS.
RESULTAT
1a/ 2 març
SELLA
SANT VICENT
4 - 10
2a/ 10 març
SANT VICENT
ALTEA
10 - 1
3a/ 17 març
SANT VICENT
MONFORT
- 10
4a/ 24 març
LA NUCIA
SANT VICENT
10 - 0
5a/ 7 abril
TIBI
SANT VICENT
10 - 7
6a/ 14 abril
FINESTRAT
SANT VICENT
10 - 1
7a/ 21 abril
SANT VICENT
RELLEU
10 - 7
8a/ 28 abril
SANT VICENT
SELLA
0-10
9a/ 5 maig
ALTEA
SANT VICENT
8-10
10a/ 12 maig
MONFORT
SANT VICENT
10-8
11a/ 19 maig
SANT VICENT
LA NUCIA
10-5
12a/ 26 maig
SANT VICENT
TIBI
3-10
13a/ 2 juny
SANT VICENT
FINESTRAT
1-10
14a/ 9 juny
RELLEU
SANT VICENT
10-4

CLASSIFICACIÓ:

Grup B
            EQUIP                            
JOCS A FAVOR JOCS EN CONTRA PUNTS
1r MONFORT "B" 114 74 28
2n FINESTRAT   113 71 27
3r TIBI "A" 107 69 25
4t RELLEU 86 77 18
5è SELLA "B" 92 88 18
6è SANT VICENT 72 95 15
7è LA NUCIA 81 97 14
 8è ALTEA "A"
36
130
2